sci-fitness.pl

http://zioladar.com.pl/

Nie od dziś wiadomo, że zioła mają różne właściwości, a wiedza na ten temat pozwoliła wykorzystać je do leczenia rozmaitych problemów zdrowotnych. Przez wiele wieków głównym sposobem do zwalczania chorób były właśnie zioła. Obecnie fitoterapia stanowi alternatywne rozwiązanie służące wspieraniu organizmu podczas rozmaitych dolegliwości i wpływania na wzrost jego odporności.

Sklep zielarsko-medyczny ZiołaDar to internetowy sklep, który oferuje swoim klientom zakup ziół, kosmetyków naturalnych, zdrowej żywności oraz szeregu produktów do stosowania w różnych dolegliwościach. W dziale ziół znajdziemy zioła jednorodne, w saszetkach, herbaty ziołowe EKO, zioła Ojca Grzegorza Sroki oraz zioła ojca Klimuszki. W sferze zdrowej żywności sklep proponuje m. in. produkty zbożowe, produkty pszczele, herbaty, kawy, przyprawy, słodycze, konfitury, owoce i warzywa, dania gotowe, cukry i słodziki, artykuły sojowe, desery i dodatki do ciast, makarony, dary morza i wreszcie suplementy diety. W produktach naturalnych mamy do wyboru kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, dłoni i stóp.

Warto dodać, iż każdy produkt dostępny w sklepie jest wyczerpująco opisany jeżeli chodzi o jego przeznaczenie i właściwości, co bardzo ułatwia podjęcie decyzji podczas zakupów.


ZiołaDar
Wrzosowa 58
41-260 Sławków

Copyright © sci-fitness.pl 2018